חדר ילדים מהסרטים: עיצוב חדרי ילדים עם גיבורי ילדו

לכל אחד, היה פעם גיבור ילדות. גיבור מהסיפורים שקראנו, גיבור מהסרטים המצוירים גיבור על, או גיבור מצויר, או אפילו סתם דמות אהובה שהזדהינו איתה מסדרת טלוויזיה אהובה. גיבורי ילדותינו תמיד היו שם בשבילנו.

גם לילדינו קמות דמויות חדשות של גיבורים, חלקם אפילו אוהבים גיבורים שכבר הופיעו בתקופתנו, וחלקם גיבורים חדשים ומתחדשים. היום, כשאנו הורים לילדים, אנו יכולים להבין את האהבה הגדולה שילדנו חש כלפי דמויות כאלו ואחרות. גיבורי דמויות דיסני, גיבורי על מצויירים, דמויות מצחיקות צבעוניות ואהובות. 

עיצוב חדרי הילדים עם גיבורים האהובים

הדמויות האהובות של דיסני יוצאות מהמסך ונוחתות הישר בחדר הילדים. אז איך מעצבים את חדר הילדים עם גיבור הילדות בלי להפוך את החלל לעמוס מדי? במיוחד בשבילכם מספר טיפים שחשוב לדעת לפני שמתחילים לעצב:

1.    חדר קונספט: חדר קונספט הנו חדר המעוצב בהשראת דמות או סרט אהוב. העיצוב כולל טפטים או מדבקות קיר עם הדפסי הדמות, או לחילופין, ציורי קיר בהשראת הדמות. כמו כן, ניתן להוסיף עיטורים באופן דומה גם על תקרת החדר. יחד עם העיטורים על קירות החדר, הוספת מספר פריטי נוי בהשראת הדמות גם יכולים להוסיף עוד צבע, עם כריות, סדינים ווילונות עם הדפסים בהשראת הדמות.

2.    תמונות ופוסטרים: אם חדר קונספט נשמע לכם עמוס מדי, תמיד תוכל לשלב בחדר מספר פוסטרים ותמונות של הדמות העבודה. פוסטרים על הדלת, על קירות החדר או ליד מיטת הילד, יכולים בקלות להפוך את החלל למעוצב יותר. 

3.    צביעה ועיטורים: צביעת קירות החדר בהשראת הדמויות גם היא דרך נחמדה לעצב את החדר. במסגרת הצביעה, יש לבחור קיר אחד בחלל החדר ולצבוע אותו בצבעים המאפיינים את הדמות. לדוגמא, בעיצוב חדר בהשראת נסיכות דיסני, ניתן לצבוע את הקירות בצבעי ורוד בהיר, ולשלב עליהן מספר מדבקות של הנסיכות. חדר לבנים בהשראת סופרמן יכול להיות חדר משולב בו אחד מהקירות צבוע באדום או כחול בשילוב עם מספר מדבקות קיר של סופרמן. 

4.    עיטור וצביעת רהיטים לילדים: ניתן גם לשלב את הצבעוניות השלטת בחדר בתוך הרהיטים ולהוסיף לרהיטים בחדר נגיעות צבע שישלימו את הצבעוניות הכללית בחדר. לדוגמא ניתן לשלב צבעוניות בכוורות האחסון בחדר, או בחזיתות המיטה או הארון. ניתן גם להוסיף מדבקות עם הדמות על ראש המיטה או דפנות המיטה.

יחד עם העיצוב הכללי של החדר, גם אוספת פרטי אקססוריס בדמיות האהובות או בצבעים הרלוונטים יכולים להוסיף לאוירה הכללית שתשיגו בחדר. שילוב של פריטים בהשראת הדמויות כמו תיקים, כריות, סדינים, וילונות, מתלים, פופים ועוד, יכולים לתת תחושה שהגיבור האהוב נוכח בחדר. יחד עם זאת, חשוב לדעת לשלב מספר פריטים על מנת לא להפוך את החדר לעמוס באלמנטים.