רהיטי נוער באיכות ללא תחרות

רהיטי דורון גאה להציג את קולקציית ריהוט לנוער במחירים משתלמים! בקולקציה תוכלו למצוא מגוון של מיטות נוער, שולחנות כתיבה, ריהוט משלים לחדר ועוד. רוצים לדעת עוד על מגוון המוצרים הנבחרים שלנו? המשיכו לקרוא!

חדר נוער דור: חדר נוער במחיר משתלם!
חדר דור במחיר מיוחד של 1,999 שח וכולל את כל פריטי הריהוט הנחוצים לחדר: ארון דור 2 דלתות, מיטת יאנג ושולחן אביב. 
לצפיה בדגם חדר דור

מיטת נוער יאנג: המיטה המושלמת לנוער
מיטת נוער עבה, ברוחב 90 ס"מ, 120 ס"מ או 140 ס"מ לבחירתכם. למזמיני מיטה ברוחב 90 ס"מ, כולל מזרן ספוג כחול בגובה 10 ס"מ. למזמיני מיטה ברוחב 120 ס"מ או 140 ס"מ. ניתן להוסיף למיטה גב מיטה צבעוני ושידת 2 מגירות.
לצפיה בדגם יאנג

דגם שולחן אביב: שולחן איכותי לחדר הנוער
שולחן כתיבה בעל ממדים 60x120 ס"מ (עומקXרוחב). ניתן להמיר את מידת הרוחב ב- 160 ס"מ ללא תוספת תשלום. את השולחן ניתן למצוא ב-2 חדרים חבילות: חדר אביב וחדר יאנג. 
לצפיה בדגם אביב

דגם כוורת לנוער 113: פריט אחסון מעוצב לחדר
כוורת 113 היא כוורת קטנה ומעוצבת, ניתנת לתליה מעל שולחן הכתיבה. הכוורת בעומק 28, גובה 31 ורוחב 113. ניתן להזמין את הכוורת בצבעים לבן ושמנת בשילוב צבעים נוספים כגון ורוד או כחול, המקנים עיצוב מקורי לדגם.
http://www.doron1949.co.il/product/101לצפיה בדגם כוורת 113

איכות ומחיר ללא תחרות!
ברהיטי דורון מתמקדים במקצועיות ובאיכות המוצרים נטו. לא מתמחרים את המוצרים בתעריף יקר מעבר למה שצריך, ולא מוכרים ללקוחות מבצעים שהם לא זקוקים להם ולא ישרתו אותם. כל הורה מקבל בדיוק את מה שהילד או הנער שלו צריך, במחירים הוגנים. בחנות תוכלו לפגוש בצוות יועצים שיסייע בבחירת המוצרים. ניתן לגלול לאתר האינטרנט ולבחון מקרוב את המוצרים הנדרשים לכם. בעמוד של כל מוצר מפורטות המידות כך שתוכלו, לאחר שבדקתם את חדר הנוער, לקבל החלטה מדויקת בעניינו. אם יש לכם לבטים בקשר לעיצוב החדר, ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע כמיטב יכולתנו בבחירת המוצרים המיטביים ביותר עבורכם.